Линейна халогенна лампа Halo Line J ∙ 1500W ∙ 30000lm ∙ 254mm ∙ 2800K
Код заявка: VIV000105 | Артикул: #J-1500 254mm 220V VIVALUX
Технически параметри
| Серия | J |
| Мощност(W) | 1500W |
| Светлинен поток (lm) | 30000lm |
| Цветна температура (K) | 2800K (топло-бяла светлина) |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | R7s |
| Форма | линейна форма |
| Размери (mm) | Ø12x254mm |
| Живот на осветителя (h) | 2000h |
| Димиране | димируем |
| EAN | 3800209157263 |
Халогенна линейна лампа 1500W, R7s, 254 mm, 230V, 2000 ч живот.
