Луминесцентно осветително тяло ASTA ∙ TL5001 ∙ 8W ∙ 4200K
Код заявка: VIV002739 | Артикул: #Asta TL5001-8W
Технически параметри
| Мощност(W) | 8W |
| Светлинен поток (lm) | 320lm |
| Цветна температура (K) | 4200K (неутрална светлина) |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | G5 |
| Степен на защита | IP20 |
| Форма | линейна форма |
| Размери (mm) | 310mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Цвят на корпуса | бял |
| Светлинен източник | да |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| EAN | 3800209158994 |
Луминесцентното осветително тяло ASTA 8W се предлага в комплект с лампа T5 в неутрална светлина 4200К. В комплекта още са включени малък и голям преходник за последователно свързване или към захранващ кабел и аксесоари за монтаж.
