LED захранване SPD SLIM LED DRIVER ∙ 100W ∙ IP67
Код заявка: VIV003653 | Артикул: SPD 100W LED in 240V out 12VDC IP67
Технически параметри
| Серия | SPD |
| Напрежение (V) | IN: 110-240V, OUT: 12V DC |
| Степен на защита | IP67 |
| Размери (mm) | 52x190x38mm |
| Max натоварване | 100W |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Ток (A) | 8.3A |
| Материал | термопластмаса |
| EAN | 3800228023280 |
LED захранване 100W, In100-240V, Out 12VDC-12.5A. SPD SLIM LED захранванията са с най-висока степен на защита от външни влияния - IP67. Подходящи са за употреба в ограничени пространства.
