LED тяло за баня ZOE LED ∙ 8W ∙ 4000K ∙ IP44
Код заявка: VIV004016 | Артикул: ZOE LED 8W CL
Технически параметри
| Серия | ZOE LED |
| Мощност(W) | 8W |
| Светлинен поток (lm) | 640lm |
| Цветна температура (K) | 4000K (неутрална светлина) |
| Напрежение (V) | 230V |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 110° |
| Степен на защита | IP44 |
| Форма | линейна форма |
| Размери (mm) | 400x151x67mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Живот на осветителя (h) | 25000h |
| Цвят на корпуса | сатениран никел |
| Светлинен източник | LED |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Материал | PC |
| EAN | 3800228026151 |
Плавните и изчистени линии на LED осветителното тяло ZOE LED 8W 230V IP44 внася изтънченост в интериора на съвременната баня в класически или модерен стил. Монтирано над огледалото ZOE LED осигурява достатъчно светлина в тази зона.


