Луна за външен монтаж TOLEDO ∙ DL700 ∙ черен
Код заявка: VIV004044 | Артикул: DL700 BK TOLEDO
Технически параметри
| Серия | TOLEDO |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | GU10 |
| Степен на защита | IP20 |
| Форма | кръгла форма |
| Размери (mm) | Ø95x125mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Max натоварване | max 35W |
| Цвят на корпуса | черен |
| Светлинен източник | без светлинен източник |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| Материал | алуминий |
| EAN | 3800228026373 |
Кръгла луна за външен монтаж Ø95 x 125, 230V, GU10, черна. Възможността за насочване на светлинния сноп в желаната посока прави луните TOLEDO подходящи както за основно, така и за акцентиращо осветление.




