Energy-saving lamp ECO LINE ∙ 20W ∙ 1135lm ∙ E27 ∙ 2700K
Order code: VIV000075 | SKU Reference: ECO LINE 20W E27/2700K
Technical info
| Series | ECO LINE |
| Wattage (W) | 20W |
| Luminous flux (lm) | 1135lm |
| Color temparature | 2700K (warm white) |
| Voltage (V) | 230V |
| Lampholder | E27 |
| Size (mm) | Ø48x152mm |
| Lamp life (h) | 10000h |
| Equivalent | ~85W incandescent |
| Dimming | non dimmable |
| Warranty | 12 months warranty |
| EAN | 3800209154248 |
Еnergy-saving lamp 20W, 2700K. Life time 10 000 hrs.

