Ceiling fixture ETNICO GOLD ∙ 03/4302 ∙ Ø300 mm
Order code: VIV000362 | SKU Reference: #03/4302-Etnico gold D30
Technical info
| Series | ETNICO GOLD |
| Voltage (V) | 230V |
| Lampholder | E27 |
| Ingress protection | IP20 |
| Size (mm) | Ø300mm |
| Mounting | surface mounting |
| Max load | max 1x75W |
| Warranty | 12 months warranty |
Ceiling fixture, Е27, Ø300.

