Lamp holder ∙ D/7175/VO ∙ smooth ∙ gold
Order code: VIV001597 | SKU Reference: #D/7175/E/1/VO smooth
Technical info
| Series | SERIE 7000 |
| Voltage (V) | 250V |
| Lampholder | E27 |
| Ingress protection | IP20 |
| Size (mm) | Ø46X54mm |
| Body color | gold |
| Warranty | 12 months warranty |
| Current (A) | 4A |
| Material | bakelite |
Lamp holder, smooth, E27, T190.
