Lamp holders D/O/8200/E/1
Order code: VIV001612 | SKU Reference: D/O/8200/E/1 threaded, brass with ring
Technical info
| Series | SERIE 8200 |
| Voltage (V) | 250V |
| Lampholder | E27 |
| Ingress protection | IP20 |
| Size (mm) | Ø39.5x54.2mm |
| Body color | brass |
| Warranty | 12 months warranty |
| Current (A) | 4A |
| Material | metal |
| EAN | 3800209159502 |
Metal lamp holder Е27 threaded, set with ring, Е27.
