Lamp holder 1041/B
Order code: VIV001623 | SKU Reference: 1041/B inclined, white
Technical info
| Series | SERIE 1040/1041 |
| Voltage (V) | 250V |
| Lampholder | E27 |
| Ingress protection | IP20 |
| Size (mm) | Ø83x80xØ42mm |
| Body color | white |
| Warranty | 12 months warranty |
| Current (A) | 4A |
| Material | thermoplastic |
| EAN | 3800209150653 |
Termoplastic decorative lamp holder, Е27, leaned, white.
