Energy-saving lamp SUPER REFLECTOR ∙ R50 ∙ 11W ∙ 300lm ∙ E14 ∙ 2700K
Order code: VIV002580 | SKU Reference: #SUPER REFLECTOR CFL R50 11W E14
Technical info
| Series | SUPER REFLECTOR |
| Wattage (W) | 11W |
| Luminous flux (lm) | 300lm |
| Color temparature | 2700K (warm white) |
| Voltage (V) | 230V |
| Lampholder | E14 |
| Size (mm) | Ø50x85mm |
| Lamp life (h) | 8000h |
| Dimming | non dimmable |
| Warranty | 12 months warranty |
| EAN | 3800209158352 |
Reflector lamp SUPER REFLECTOR CFL R50, 11W, E14, 2700K.
