Energy-saving lamp Mini Globe ∙ 9W ∙ 432lm ∙ E14 ∙ 2700K
Order code: VIV002793 | SKU Reference: MG22 9W E14/2700K MINI GLOBE
Technical info
| Series | MINI GLOBE |
| Wattage (W) | 9W |
| Luminous flux (lm) | 432lm |
| Color temparature | 2700K (warm white) |
| Voltage (V) | 230V |
| Lampholder | E14 |
| Size (mm) | Ø55x102mm |
| Lamp life (h) | 10000h |
| Equivalent | ~40W incandescent |
| Dimming | non dimmable |
| Warranty | 12 months warranty |
| EAN | 3800209159335 |
Energy-saving lamp 9W, E14. Life time 8000 h, 2700K.

