LED filament lamp FLICK DECO LED ∙ GFD95 ∙ 4W ∙ 300lm ∙ E27 ∙ 2200K
Order code: VIV004179 | SKU Reference: GFD95 4W E27 2200K FLICK DECO LED
Technical info
| Series | FLICK DECO LED |
| Wattage (W) | 4W |
| Luminous flux (lm) | 300lm |
| Color temparature | 2200K (warm white) |
| Voltage (V) | 230V |
| Lampholder | E27 |
| Beam angle | 360° |
| Shape | globe |
| Size (mm) | Ø95x135mm |
| Lamp life (h) | 25000h |
| Body color | amber |
| Dimming | dimmable |
| Warranty | 24 months warranty |
| EAN | 3800228027448 |
LED filament lamp, 4W, 300 lm, 2200K, E27, Ø95 x 135 mm, 360°, 25 000 hrs, dimmable. FLICK DECO LED is a series of vintage LED lamps with spectacularly curved filaments and amber color on the flasks.



