Фасаден аплик STARK LED ∙ 2 x 3W SQ ∙ черен ∙ CCT-switch ∙ 3000K-4000K-6400K ∙ IP65
Код заявка: VIV004625 | Артикул: STARK LED 2x3W SQ/BK CCT-switch IP65
Технически параметри
| Серия | STARK LED |
| Мощност(W) | 6W |
| Светлинен поток (lm) | 480lm |
| Напрежение (V) | 230V |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | променлив 1°÷90° |
| Степен на защита | IP65 |
| Размери (mm) | 100x100x100mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Живот на осветителя (h) | 40000h |
| Цвят на корпуса | черен |
| Светлинен източник | LED |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Материал | алуминий |
| Избираема цветна температура | 3000K-4000K-6400K |
| EAN | 3800234850955 |
Осветителните тела от серията STARK LED са влагозащитени и са подходящи за фасадно осветление. Всяко от тях има вграден LED светлинен източник и подвижни ламери, с помощта на които ъгълът на светлинния сноп може да се регулира и да се постигат атрактивни светлинни ефекти по осветяваната фасада. Осветителното тяло вече е налично в нов, по-лесен начин за избор на желаната цветна температура, който може да бъде направен чрез плъзгач, поставен върху захранването. Така, в зависимост от положението на плъзгача, то ще свети постоянно в една от избраните цветни температури: 3000К (топло-бяла светлина), 4000К (неутрална светлина) или 6400К (дневна светлина).












