Lamp holder GU10 5039
Order code: VIV001689 | SKU Reference: 5039 GU10
Technical info
| Series | G4/G5.3/G6.35/GU10/G9/R7s LAMPHOLDERS |
| Voltage (V) | 250V |
| Lampholder | GU10 |
| Ingress protection | IP20 |
| Size (mm) | Ø28x16mm |
| Warranty | 12 months warranty |
| Current (A) | 4A |
| Material | ceramic |
| EAN | 3800209150615 |
Ceramic lamp holder GU10, Т250, cable 15 cm.
